Zasmakuj w zdrowym stylu życia

FORMULARZ ZAMÓWIEŃ

Zasmakuj w zdrowym stylu życia

FORMULARZ ZAMÓWIEŃ

Jak to działa?

  • Dostawy są realizowane od poniedziałku do soboty w godz. 2-9 rano. Weekendowe zestawy posiłków otrzymują Państwo w sobotę rano.
  • Każdy zestaw składa się z 5 posiłków dziennie. Wyjątkiem są diety Sport – przy kaloryczności 2500 kcal jest to 6 dań, w przypadku 3000 kcal jest to 7 dań. Posiłki są pakowane do atestowanych opakowań jednorazowych, dostosowanych do podgrzewania w kuchence mikrofalowej.
  • Wśród kilkunastu diet, które mamy w ofercie, każdy znajdzie odpowiednią opcję dla siebie – mamy programy żywieniowe dla osób odchudzających się oraz dla osób, które na co dzień ciężko trenują i chcą popracować nad masą mięśniową.
  • Każda z diet to program żywieniowy starannie opracowany przez doświadczonego dietetyka. Nasi specjaliści czuwają nad tym, abyś każdego dnia otrzymał właściwą dawkę kalorii i składników odżywczych.
  • Kluczem do wytrwałości w zdrowym odżywianiu jest różnorodność posiłków – staramy się planować nasze menu tak, żeby zestawy dań nie powtarzały się zbyt często. Według nas zdrowa dieta to także taka, która pozwala się cieszyć smakiem każdego z posiłków. Zero nudy na talerzu!

%

Zadowolonych klientów

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Nasz zespół kucharzy i dietetyków jest wielkim fanem zdrowego odżywiania. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej i uwielbiamy spędzać czas w kuchni!

Z wielkim zaangażowaniem śledzimy wszystkie żywieniowe newsy, a naszym motto jest „Zero nudy na talerzu”. Chcemy przekonać Cię, że zbilansowana i zdrowa dieta to nie „smutne sałatki” i ciągły głód, ale pyszne i urozmaicone dania, w których połączono składniki według najlepszej wiedzy dietetycznej.

Osiągnij swój cel, delektując się smacznymi kompozycjami na co dzień!

Zamów dzień testowy od

48zł
ZAMÓW ON-LINE